Kontakt

wyHaftowani Dawid Paterek
NIP 6321991196 | REGON 366949090 | BDO 000146775

Pracujemy w godzinach
Poniedziałek – Piątek: 900 – 1600

Zanim dostarczysz do nas swoje produkty zapytaj o wycenę. Jak to zrobić? Zobacz poniżej.

Potrzebujesz dokładnej i szybkiej wyceny? Świetnie trafiłeś! Wyślij do nas komplet informacji:

1. Załącz pliki graficzne (wektory lub PDF, a jeśli takich nie posiadasz nawet zdjęcia dobrej jakości) – napisz, czego oczekujesz
2. Określ wymiary – orientacyjna wielkość finalnego haftu w cm lub mm
3. Określ umiejscowienie haftu na materiale – możesz załączyć zdjęcie i na nim zaznaczyć obszar
4. Określ ilość powtórzeń wzoru – realizujemy nawet pojedyncze sztuki
5. Określ rodzaj (skóra, eko skóra, materiał standardowy itp.) i typ materiału haftowanego (koszulki polo, spodnie, kurtki, czapki, paski, ręczniki, obuwie itp.) – jeśli nie potrafisz określić, załącz zdjęcie w całości i w przybliżeniu. W przypadku skóry określ grubość.
6. Określ na czym będziemy haftować – czy haft ma być wykonany na materiale powierzonym (dostarczonym przez Ciebie) czy dostępnym w naszej kolekcji (na specjalne zamówienie)
7. Podaj numer telefonu oraz swoją miejscowość

Nie realizujemy wycen telefonicznie ze względu na wiele czynników wpływających na cenę. Przesłanie kompleksowej informacji na podstawie powyższych 7 punktów skraca czas oczekiwania na wycenę do minimum.

Twoje pytanie nie dotyczy wyceny? Wyślij je mailem. Wiemy, że zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, dlatego skontaktujemy się z Tobą w jak najkrótszym czasie. Nie zapomnij o telefonie kontaktowym do siebie. Zwykle na maile odpowiadamy do 24h.

Sprawy związane z fakturami i płatnościami załatwisz z nami mailowo – bez zbędnej papierologii.

Dbamy o środowisko dlatego stosujemy eDokumenty. Większość spraw załatwisz z nami bez zbędnych formalności – mailowo. Potrzebne dokumenty tj. faktury VAT, potwierdzenia płatności, wyceny, oferty otrzymasz od nas w formie elektronicznej.
Każdą usługę opłacisz u nas czterema metodami: gotówka, proforma (przedpłata), płatność zbliżeniowa lub przelew.
Posiadamy również ubezpieczenie OC działalności, które gwarantuje bezpieczeństwo każdego realizowanego przez nas zlecenia.